Agent/ka Nieruchomości

Loco Real Estate

View: 98

Update day: 24-05-2023

Location: Warsaw Mazowieckie

Category: Real Estate

Industry:

Job type: Praktyki

Loading ...

Job content

LOCO Real Estate – butikowa agencja nieruchomości. Od ponad 13 lat w Warszawie, a także w Krakowie, Hiszpanii oraz Portugalii.

WYJĄTKOWI AGENCI NIERUCHOMOŚCI
Wieloletnia praktyka w wynajmie i sprzedaży nieruchomości oraz ekspercka wiedza zapewniają najwyższy poziom świadczonych usług.
Rozwijamy się i aktywnie poszukujemy nowych talentów – zarówno wśród doświadczonych agentów nieruchomości jak i osób dopiero rozpoczynających karierę w branży.

ZESPÓŁ TO PODSTAWA
Lubimy się, możemy na sobie polegać, dbamy o atmosferę w biurze. Skupiamy się na przyciąganiu kandydatów o wartościach zgodnych z kulturą naszej firmy. Doceniamy osoby otwarte, komunikatywne i ambitne.

BIURO NASZ DRUGI DOM
Do naszego dwupoziomowego biura w centrum Warszawy aż chce się przychodzić. Wygodne stanowiska pracy, miękkie fotele, stosy poduszek i mnóstwo zieleni.

CO NAS WYRÓŻNIA
Nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy tacy jak wielkie agencje nieruchomości. U nas pracują ludzie. Szanujemy CIEBIE, a jednocześnie Twoja płeć, orientacja seksualna, religia i poglądy polityczne nie mają dla nas znaczenia. Liczy się dla nas atmosfera wzajemnego zaufania, lojalność i pozytywne nastawienie.

Loading ...
Loading ...

Deadline: 08-07-2023

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS

Loading ...
Loading ...