Job type: Full-time

Loading ...

Job content

Zakres Zadań

Praca polega na liczeniu asortymentu w sklepie przy pomocy skanera. W zależności od sklepu, towar może być różnej wielkości i ustawiony na różnych wysokościach. Czasami konieczne może być skorzystanie z niskich stołków i drabinek. Praca jest głównie stojąca, choć może być wymagane schylanie się po nisko ułożone przedmioty. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o przeliczenie towaru w lodówkach lub prace w chłodniach. Pamiętaj aby w tym przypadku zabrać ciepłe ubranie np. bluza.

Nigdy nie miałeś w ręku skanera? To nie problem – wszystkie nowe osoby na pierwszym zleceniu mają krótkie szkolenie z obsługi skanera.

Czas Trwania

Inwentaryzacja może potrwać 3-12 godzin w zależności od specyfiki i lokalizacji. O zakończeniu zlecenia decyduje kierownik inwentaryzacji. Nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia pracy.

Wynagrodzenia wypłacane są po zliczeniu wszystkich godzin z miesiąca i wypłacane 15-go kolejnego miesiąca.

Dodatkowe Informacje

Pamiętaj, aby zabrać odpowiedni strój (pełne buty zakrywające całą stopę i długie spodnie), dowód osobisty, długopis oraz wydrukowany identyfikator.
  • Zlecenia wyjazdowe – jeśli w zleceniu jest informacja „darmowy transport z...” oznacza to, że organizujemy transport, który jest darmowy w obie strony. Jeśli chcesz dojechać samodzielnie wejdź w zlecenie z dopiskiem „zlecenie lokalne”
  • Zlecenie lokalne – samodzielnie musisz dojechać na miejsce zlecenia
  • Dojazd własny – samodzielny dojazd na miejsce zlecenia
  • Lista podstawowa – idziesz na zlecenie
  • Lista rezerwowa – oczekujesz aż zwolni się miejsce na zlecenie
  • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w linku https://strefajob.pl/pomoc/czesto-zadawane-pytania?category=%2Fhelp_categories%2F1
Jesteś tu pierwszy raz?
  • Zarejestruj się a następnie zaloguj na swoje konto na platformie strefajob.
  • Zapisz się na zlecenie (lista podstawowa lub rezerwowa – po zapisie sprawdź w zakładce moje zlecenia, na której z nich się znajdujesz).
  • Wykonaj wszystkie szkolenia i testy online.
  • Podpisz umowę online.
Kontakt Do Specjalistów Pod Wybranymi Adresami

pomoc@strefajob.pl - zgłoszenia dot. problemów z kontem, zastępstwa, pytania dot. zleceń

polecenia@strefajob.pl – zgłoszenie osoby poleconej na jego pierwszą inwentaryzację

reklamacje@strefajob.pl – odwołania od blokad, skargi dotyczące inwentaryzacji, wyjazdów

kary@strefajob.pl – usprawiedliwienie nieobecności na zleceniu

zaswiadczenia@strefajob.pl – dokumenty typu zaświadczenia, PIT i umowy

UWAGA

W związku z zagrożeniem COVID-19 audytorom może być mierzona temperatura przed przystąpieniem do zlecenia. Osoby z gorączką lub innymi objawami choroby nie zostaną dopuszczone do liczenia towaru. Obowiązuje całkowity nakaz zasłaniania ust i nosa. Osoby niestosujące się do wymogów mogą zostać usunięte ze zlecenia. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek oraz jednorazowych rękawiczek ochronnych oraz dezynfekcję rąk.
Loading ...
Loading ...

Deadline: 21-06-2023

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS

Loading ...
Loading ...