Inwentaryzacja magazynu Częstochowa

Job Impulse Polska

View: 114

Update day: 30-10-2023

Location: Częstochowa Śląskie

Category: Other

Industry: Staffing Recruiting

Job type: Full-time

Loading ...

Job content

 • Zakres zadań:** **Praca polega na liczeniu asortymentu w sklepie przy pomocy skanera. W zależności od sklepu, towar może być różnej wielkości i ustawiony na różnych wysokościach. Czasami konieczne może być skorzystanie z niskich stołków i drabinek. Praca jest głównie stojąca, choć może być wymagane schylanie się po nisko ułożone przedmioty. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o przeliczenie towaru w lodówkach lub prace w chłodniach. Pamiętaj aby w tym przypadku zabrać ciepłe ubranie np. bluza.** **Nigdy nie miałeś w ręku skanera? To nie problem –** wszystkie nowe osoby na pierwszym zleceniu mają krótkie szkolenie z obsługi skanera.
 • Czas trwania:** **Inwentaryzacja może potrwać 3-12 godzin w zależności od specyfiki i lokalizacji. O zakończeniu zlecenia decyduje kierownik inwentaryzacji. Nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia pracy.** **Wynagrodzenia wypłacane są po zliczeniu wszystkich godzin z miesiąca i wypłacane 15-go kolejnego miesiąca.** **Dodatkowe informacje:** **Pamiętaj, aby zabrać odpowiedni strój (pełne buty zakrywające całą stopę i długie spodnie**), dowód osobisty, długopis oraz wydrukowany identyfikator.
 • Zlecenia wyjazdowe – jeśli w zleceniu jest informacja „darmowy transport z...” oznacza to, że organizujemy transport, który jest darmowy w obie strony. Jeśli chcesz dojechać samodzielnie wejdź w zlecenie z dopiskiem „zlecenie lokalne”
 • Zlecenie lokalne – samodzielnie musisz dojechać na miejsce zlecenia
 • Dojazd własny – samodzielny dojazd na miejsce zlecenia
 • Lista podstawowa – idziesz na zlecenie
 • Lista rezerwowa – oczekujesz aż zwolni się miejsce na zlecenie
 • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w linku[https://strefajob.pl/pomoc/czesto-zadawane-pytania?category=%2Fhelp_categories%2F1](https://strefajob.pl/pomoc/czesto-zadawane-pytania?category=%2Fhelp_categories%2F1) **Jesteś tu pierwszy raz?**
 • Zarejestruj się a następnie zaloguj na swoje konto na platformie strefajob.
 • Zapisz się na zlecenie (lista podstawowa lub rezerwowa – po zapisie sprawdź w zakładce moje zlecenia, na której z nich się znajdujesz).
 • Wykonaj wszystkie szkolenia i testy online.
 • Podpisz umowę online. **Kontakt do specjalistów pod wybranymi adresami:** [pomoc@strefajob.pl](mailto:pomoc@strefajob.pl) - zgłoszenia dot. problemów z kontem, zastępstwa, pytania dot. zleceń [polecenia@strefajob.pl](mailto:polecenia@strefajob.pl)– zgłoszenie osoby poleconej na jego pierwszą inwentaryzację [reklamacje@strefajob.pl](mailto:reklamacje@strefajob.pl)– odwołania od blokad, skargi dotyczące inwentaryzacji, wyjazdów [kary@strefajob.pl](mailto:kary@strefajob.pl)– usprawiedliwienie nieobecności na zleceniu [zaswiadczenia@strefajob.pl](mailto:zaswiadczenia@strefajob.pl)– dokumenty typu zaświadczenia, PIT i umowy
Loading ...
Loading ...

Deadline: 14-12-2023

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...