Job type: Umowa o pracę stałą

Loading ...

Job content

About the job

Jako Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów będziesz odpowiedzialny/a m.in. za negocjowanie warunków handlowych dla Danone oraz Żywiec Zdrój z sieciami lokalnymi o zasięgu regionalnym/ ogólnopolskim i dystrybutorami, realizację planów wolumenowych i wartościowych, zarządzanie budżetem oraz analizę efektywności prowadzonych działań. Dodatkowo będziesz zaangażowany/a w:

 • Opracowywanie, przygotowanie oraz wdrażanie planu aktywacji i promocji w sieciach LKA
 • Monitorowanie wdrożenia planu działań aktywacji oraz kreowanie planów usprawniających
 • Współpracę z terenowym zespołem sprzedaży
 • Współpracę z innymi działami w firmie (trade marketing, logistyka, operacje)
About you

Poszukujemy właśnie Ciebie, ponieważ posiadasz min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w Zespole Sprzedaży w firmie z branży FMCG i współpracowałeś/aś z klientami sieciowymi o zasięgu lokalnym i/lub ogólnopolskim oraz zamknąłeś/aś min. 2 cykle negocjacyjne. Dodatkowo wyróżniają Cię:

 • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne na podstawie których budujesz rekomendacje biznesowe
 • Umiejętności skutecznego planowania i organizacji pracy własnej, m.in. planowanie działań z klientami w perspektywie roku i bieżący monitoring wykonania planów
 • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami
 • Dotrzymywanie terminów, samodyscyplina i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski
 • Podstawowa znajomość języka angielskiego
About us

Danone to nie jest zwykła firma – razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie poprzez żywność tak wielu ludziom jak to możliwe”.

Dołączając do działu sprzedaży będziesz odpowiedzialny/a za negocjowanie warunków handlowych dla produktów Danone i Żywiec Zdrój u klientów o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.

Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę + premia dwumiesięczna oraz bonus roczny) w firmie o unikatowej i innowacyjnej kulturze organizacji stawiającej na rozwój pracownika i dającej możliwości na wychodzenia z własną inicjatywą
 • Stanowisko wyposażone w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon
 • Możliwość rozwoju kompetencji w atmosferze konstruktywnej informacji zwrotnej, w kierunku zgodnym z ambicją zawodową pracownika
 • Dostęp do szerokiego pakietu socjalnego, który oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny - m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie i NNW, Kartę Multisport Plus, system kafateryjny, samochód służbowy i wiele innych...

CO DALEJ:
Po kliknięciu w „Aplikuj” założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV. Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną, a następnie zaprosimy Cię na zdalne spotkanie z przełożonym.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23, 01-103 Warszawa)

Loading ...
Loading ...

Deadline: 18-12-2023

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS

Loading ...
Loading ...