Job type: Pełny etat

Salary: 4 100 zł - 4 500 zł miesięcznie

Loading ...

Job content

W Lidlu cenimy naszych pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla ciebie i twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz program wsparcia. Pracując w centrum dystrybucji Lidla możesz też korzystać z opieki fizjoterapeuty i dwudaniowych obiadów za 1 zł! Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu – Kompletacja towaru

Wynagrodzenie: 4 100 - 4 500 zł brutto / mies.

Twoje zadania:

 • Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych
 • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
 • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy
 • Udział w inwentaryzacjach
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje kompetencje:

 • Odpowiedzialność i dokładność
 • Zaangażowanie
 • Dobra organizacja pracy
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

 • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany u umowie wzrost wynagrodzenia
 • Obiady za 1 zł
 • Darmową kawę i herbatę oraz codzienną degustację warzyw i owoców
 • Opiekę fizjoterapeuty
 • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • karta MultiSport
  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka
  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
 • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
 • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

RÓWNE PŁACE
Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Lokalizacja

Magazyn Kałuszyn k. Mińska Mazowieckiego — {amount} km
ul. Warszawska 1G
Kałuszyn k. Mińska Mazowieckiego

Forma zatrudnienia

Pełen etat

Rodzaj pracy

Praca w magazynie

Wynagrodzenie

4 100 - 4 500 zł brutto / mies.

Numer referencyjny:

PL-121344

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Bony na święta i paczki dla dzieci
Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników.
Wyprawki szkolne i dla maluszków
Wspieramy i pomagamy rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi ci się dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy, a gdy twoja pociecha będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas wyprawkę szkolną.
Karta Multisport
Z Multisport Plus zadbasz o swoje samopoczucie. Otrzymasz dostęp do ponad 25 rodzajów aktywności oraz możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej, karty MultiSportKids lub karty basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.
Możliwość awansu
Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie cykl bezpłatnych szkoleń, które umożliwią zdobycie nowych kompetencji.
Opieka fizjoterapeuty
Pracownicy centrów dystrybucyjnych mogą skorzystać na miejscu z gabinetu fizjoterapeuty – mieć wykonany masaż, poradę lub dobrany do potrzeb program ćwiczeń.
Zdrowe przekąski
Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla wszystkich pracowników przygotowujemy więc owocowe przekąski.
Obiady za 1 zł
Będziesz mieć możliwość zakupienia dwudaniowego obiadu w cenie 1 zł.
Prywatna opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny
Dzięki opiece medycznej Medicover skonsultujesz się ze specjalistami w placówkach na terenie całego kraju oraz skorzystasz z całodobowej infolinii w razie nagłych wypadków. Opieką medyczną możesz objąć dodatkowo swoich bliskich.
Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
Prowadzimy transparentną politykę wynagradzania i otwarcie ją komunikujemy. Dbamy o to, aby każdy pracownik wiedział, jak będą się kształtowały jego zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami.
Szkolenia i możliwości rozwoju
Chcemy, abyś mógł się rozwijać, dlatego oferujemy udział w specjalistycznych warsztatach i sesjach szkoleniowych. Regularnie monitorujemy też potrzeby szkoleniowe, aby móc na bieżąco na nie odpowiadać.
Umowa o pracę na min.12 miesięcy
Stabilność oraz pewność zatrudnienia dają komfort i zachęcają do rozwoju wewnątrz firmy. Dlatego każdemu nowemu pracownikowi dajemy umowę o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego.
Ubezpieczenie na życie
Allianz Rodzina zapewni poczucie bezpieczeństwa tobie i twoim bliskim. Możesz wybrać jeden z wariantów: podstawowy lub rozszerzony, a także zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę i dzieci, także pełnoletnie.
Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
Każdy pracownik już od pierwszego dnia pracy może liczyć na wsparcie instruktora i mentora, którzy nauczą cię wykonywać nowe obowiązki i zawsze odpowiedzą na pytania.
Wynagrodzenie zawsze na czas
W Lidlu wiemy, jak ważna jest stabilność finansowa, dlatego gwarantujemy, że wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na twoje konto.
Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa, woda
Zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Platforma grywalizacyjna LIDERSI
Dzięki temu programowi każdy Pracownik Lidla ma dostęp do najważniejszych informacji związanych z codzienną pracą i rozwojem osobistym, może brać udział w wielu konkursach i integrować się z koleżankami i kolegami. Na platformie nie brakuje zadań, quizów i misji, które łączą przyjemne z jeszcze przyjemniejszym – pracownicy biorący w nich udział nie tylko poszerzają swoją wiedzę, ale także zdobywają wartościowe nagrody rzeczowe. To idealne miejsce dla osób, które lubią rozwijać swoje kompetencje i uczestniczyć w zdrowej rywalizacji!
Aplikacja do nauki języka obcego dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpłatna aplikacja eTutor do nauki języka angielskiego i niemieckiego pozwoli Tobie i Twojej rodzinie rozwijać umiejętności językowe w prosty i przyjemny sposób!
Loading ...
Loading ...

Deadline: 20-01-2024

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS

Loading ...
Loading ...