Sortownik

InPost Sp. z o.o.

View: 103

Update day: 13-05-2023

Location: Ełk Warmińsko-Mazurskie

Category: Legal / Contracts

Industry:

Job type: Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Stała

Loading ...

Job content

Miejsce pracy: Ełk

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.
Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Obecnie do naszego Oddziału w Ełkuszukamy: Pracownika Sortowni.

Co będzie należało do Twoich zadań:

 • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
 • sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia
 • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych
 • rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów
 • wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na terenie magazynu

Czego potrzebujemy od Ciebie:

 • dyspozycyjności – praca dorywcza po 4-6h w godzinach: 6:00 -10:00, 15:00 - 19:00 (możliwość pracy na cały etat lub pół etatu)
 • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
 • samodzielności

Co oferujemy:

 • współpracę na podstawie umowy zlecenie (z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę)
 • terminowe wypłacanie pensji
 • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
 • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością
 • wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych
Administratorem danych osobowych jest Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków (dalej także jako „Administrator”). Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych zawieranych przez:
 • Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 6793107918
 • InPost Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 6793087624
 • Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP: 6782881784
 • InPost Technology S.à r.l. Société à responsabilité limitée(spółka z ograniczoną odpowiedzialnością), z siedzibą w Luksemburgu, 70, route d’Esch, L-1470 Luksemburg, Wielkie Księstwo Luksemburga

oraz przez inne spółki powiązane kapitałowo z powyższymi spółkami oraz podmioty będące podwykonawcami wyżej wymienionych podmiotów.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.
Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.
Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.
Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 2 lat od dnia wpłynięcia aplikacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.
Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Integer Group Services Sp. z o. o. ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Integer Group Services Sp. z o. o., w szczególności za pośrednictwem adresu e-mail: dane_osobowe(at)grupainteger.pl.
Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.

Więcej informacji na temat naszej Polityki Transparentności dostępne na naszej stronie www.
Loading ...
Loading ...

Deadline: 27-06-2023

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS