Job type: Stała

Loading ...

Job content

Specjalista ds. Rozwoju Produktu Reklamowego

KRAKÓW

Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc 20 mln użytkowników korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Jesteśmy częścią Grupy Polsat - największej grupy medialnej w Polsce.

Jeśli chcesz budować swoją karierę w obszarze Internetu i pracować wśród pasjonatów nowych technologii, teraz masz ku temu świetną okazję! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Rozwoju Produktu Reklamowego.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

 • udział i koordynacja projektów nastawiona na jakość i cele biznesowe
 • ścisła i codzienna współpraca z działami IT, handlowym, graficznym, traffic
 • opracowanie koncepcji rozwiązań technologicznych w zakresie produktu reklamowego
 • testowanie nowych rozwiązań w produkcie
 • monitorowanie realizacji projektu i identyfikowanie problemów, które mogą wystąpić
 • prowadzenie dokumentacji zarządzania projektami i procesu raportowania
 • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami w zespole

Czego oczekujemy?

 • znajomości narzędzi reklamowych i analitycznych - adserwerów reklamowych, Google Analytics, MS Office
 • bardzo dobrych umiejętności analitycznych
 • umiejętności rozwiązywania problemów
 • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych
 • gotowości do pracy pod presją czasu
 • zaangażowania i nastawienia na cel

Mile widziane:


 • doświadczenie w pracy przy produkcie internetowym lub w branży usług IT
 • znajomość różnych metodologii zarządzania projektami (Scrum, Kanban, Scaled Agile)

W zamian oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
 • pracę w doświadczonym i zgranym zespole specjalistów i pasjonatów
 • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie)
 • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy
AplikujZobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.


Przejdź na początek artykułu

Administratorem danych osobowych jest Grupa Interia.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (31-946), przy ul. Osiedle Teatralne 9a, więcej na „prywatnosc.interia.pl” (dalej: „administrator”).

Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 222 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Inne dane podane przez Pana/Panią w ramach dokumentów rekrutacyjnych będą przetwarzane przez administratora na podstawie dobrowolnej zgody. Ich przesłanie do administratora na potrzeby prowadzonej rekrutacji uznaje się za wyrażenie zgody.

A jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę poprzez przesłanie nam życiorysu ze zdjęciem Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);

Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę w zakresie wskazanym powyżej, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki prywatnosc.interia.pl Podanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (art. 22 1 § 1 kodeksu pracy) jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 1 roku. W razie cofnięcia zgody na przesłane inne dane lub na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Informuję, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu weryfikacji prawidłowości podanych danych, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Loading ...
Loading ...

Click to apply for free candidate

Apply

Loading ...
Loading ...

SIMILAR JOBS

Loading ...